تعداد بازدید: 824
زبان : فارسی

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی شیراز در بازدید از سه واحد تولیدی تاکید کرد:

تاریخ درج خبر : 1401/10/6

لزوم رفع موانع و تسریع امور صنعتگران/ صنعتگران و مدیران کارخانه ها لیست مشکلاتی که راهکار قانونی دارد را به مجموعه منطقه ویژه تحویل دهند

سعید مصفا با حضور در سه واحد  تولیدی منطقه ویژه شامل بایرکس فارس، قصر بازی پارسیان و سامانه های نوین افرا بازدید کرد و از نزدیک مسائل و مشکلات آنان را مورد بررسی قرار داد.

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی شیراز با بیان اینکه دیدار چهره به چهره و بازدید میدانی از واحدهای مستقر در منطقه از مهم ترین اهداف مجموعه مدیریتی منطقه ویژه اقتصادی شیراز است، گفت: واحدهای تولیدی و مجموعه های مستقر در منطقه ویژه به عنوان افرادی که چرخ اقتصاد کشور را به حرکت درمی‌آورند با وجود مشکلات میدان را خالی نکرده و همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهند و این مهم‌ترین دلیلی است که باید ارج نهاده و زمینه‌های رفع موانع فعالیت و تسریع امور آنان مهیا شود.

سعید مصفا در بازدید از سه واحد تولیدی در منطقه ویژه اقتصادی شیراز با اشاره به اینکه مجموعه منطقه ویژه در جهت رونق اشتغال، اقتصاد و تسهیل امور صنعتگران به صورت کامل در کنار فعالان اقتصادی قرار دارد، افزود: قطعا رفع موانع تولید کنندگان به صورت قانونی علاوه بر محرک اقتصاد باعث ایجاد امید و انگیزه میان صنعتگران خواهد شد.

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی شیراز با اشاره به اینکه مجموعه منطقه ویژه اقتصادی شیراز در جهت رفع موانع تمام تلاشش را برای پیگیری، حل و احصا مشکلات تولید کنندگان به کار خواهد گرفت، ادامه داد: معتقدم که تولید کنندگان و واحدهای تولیدی به عنوان خط مقدم تمام حوزه ها می توانند تاثیر بسزایی در شکوفایی، توسعه و رونق کشور داشته باشند.

مصفا با اشاره به اینکه قطعا اقدامات لازم جهت برطرف کردن خواسته و نیاز های صنعتگران از اولویت های مجموعه منطقه ویژه به شمار می رود، بیان کرد: احساس امنیت در وجود سرمایه گذاران و مدیران صنایع باعث افزایش بهره وری مناسب و رونق در تمام بخش ها می شود.

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی شیراز صنعتگران و مدیران کارخانه ها مستقر در منطقه ویژه اقتصادی تقاضا کرد که جهت رفع موارد و مشکلات که راهکار قانونی دارند تمام موضوعات را به مجموعه منطقه ارائه دهند، .

وی ادامه داد: قطعا خروجی نشست چهره به چهره باعث می شود تا دو طرف بتوانند راه حل مناسب جهت تمام موارد و مشکلات موجود پیدا کنند.

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی شیراز با بیان اینکه قطعا نگاه توسعه ای باعث می شود و کنار هم بودن سرمایه گذاران با مسئولان باعث می شود تا تمام مجموعه ها در کنار یکدیگر رشد کنند، بیان کرد: جلوگیری از بیکاری و تعدیل یک نیرو تاثیرات زیادی در تمام ابعاد اجتماعی و اقتصادی خواهد گذاشت و این در حالیست که سود آوری شرکت ها و واحدهای تولیدی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی تاثیر بسزایی در رونق منطقه ویژه دارد.

بر پایه این گزارش در این بازدید مدیران مجموعه ها به بیان مشکلات و چالش های موجود پرداختند.

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.