اخبار مرتبط

تعداد بازدید: 362
زبان : فارسی

حضور فعال منطقه ویژه اقتصادی شیراز و شهر سلامت در نمایشگاه گردشگری پارس

تاریخ درج خبر : 1401/10/21

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری، هتلداری و تجهیزات وابسته و سیزدهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی در شیراز برپاشده است.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی شیراز  در هر دو نمایشگاه،  28 استان و شهر‌های جهانی و روستا‌های ملی حضور دارند. نمایشگاه گردشگری  پارس در مساحتی 3 هزار متری و نمایشگاه صنایع‌د ستی  هم در مساحتی 1600 متری برگزار شده، همچنین در بخش تجهیزات سفر برگزاری کمپینگ گردشگری بزرگ در سالن با ماشین‌های کمپر، ماشین‌های آفرود و چادرهای مسافرتی، یکی از جذاب‌ترین بخش‌های گردشگری نمایشگاه امسال است.

بنابراین گزارش یکی از غرفه های این نمایشگاه که در سالن حافظ دیده می شود منطقه ویژه اقتصادی شیراز و شهر سلامت است که دستاوردها و فعالیت های این منطقه را در معرض دید عموم و بازدیدکنندگان قرار می دهد در این غرفه همچنین پروژه بزرگ شهر سلامت شیراز هم معرفی می شود و جزئیات اجرایی و اهداف این پروژه نیز در اختیار بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

حضور منطقه ویژه اقتصادی در پروژه هایی مانند شهر بزرگ بین المللی سلامت و گردشگری پارس به وسعت نهصد هکتار برای اولین بار در کشور با طراحی و کیفیت مناسب شروع به اجرای عملیات کرده است.

شهر سلامت منطقه ای که توریسم‌درمانی و گردشگری سلامت را هدف قرار داده و حاصلش سلامتی هموطنان و پذیرای گردشگران سلامت تمام نقاط دنیاست

نمایشگاه گردشگری پارس تا ۲۳ دی ماه در سه سالن نرگس، حافظ و ملاصدرا  در نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس برپا است. 

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.